
Wholesale S925 Sterling Silver Diamond Flower Tassel Earrings For Women
| Ear Needle Material | Pure Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Flowers |
| Style | Plants And Flowers |
| Weight | 2g |
Original: $20.40
-65%$20.40
$7.14More Images




Wholesale S925 Sterling Silver Diamond Flower Tassel Earrings For Women
| Ear Needle Material | Pure Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Flowers |
| Style | Plants And Flowers |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Pure Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Flowers |
| Style | Plants And Flowers |
| Weight | 2g |























