
Wholesale S925 Sterling Silver Diamond Geometric Circle Earrings For Women
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $14.98
-65%$14.98
$5.24More Images




Wholesale S925 Sterling Silver Diamond Geometric Circle Earrings For Women
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























