
Wholesale S925 Sterling Silver Geometric English Letter Earrings For Women Set With Precious Stones
Wholesale S925 Sterling Silver Geometric English Letter Earrings For Women Set With Precious Stones
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 5g |
Original: $10.64
-65%$10.64
$3.72More Images





Wholesale S925 Sterling Silver Geometric English Letter Earrings For Women Set With Precious Stones
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 5g |























