
Wholesale S925 Sterling Silver Inlaid Natural Pearl Flower Leaf Design Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Leaf |
| Pearl Diameter | 5Mm(Inclusive)-6Mm(Inclusive) |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Leaf |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 30g |
Original: $23.38
-65%$23.38
$8.18More Images












Wholesale S925 Sterling Silver Inlaid Natural Pearl Flower Leaf Design Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Leaf |
| Pearl Diameter | 5Mm(Inclusive)-6Mm(Inclusive) |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Leaf |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Leaf |
| Pearl Diameter | 5Mm(Inclusive)-6Mm(Inclusive) |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Leaf |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 30g |























