
Wholesale S925 Sterling Silver Natural Pearl Geometric Landscape Art Stud Earrings Set With Gems
Wholesale S925 Sterling Silver Natural Pearl Geometric Landscape Art Stud Earrings Set With Gems
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pearl Diameter | 3Mm(Inclusive)-4Mm(Inclusive) |
| Style | Chinese Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 40g |
Original: $9.77
-65%$9.77
$3.42More Images















Wholesale S925 Sterling Silver Natural Pearl Geometric Landscape Art Stud Earrings Set With Gems
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pearl Diameter | 3Mm(Inclusive)-4Mm(Inclusive) |
| Style | Chinese Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pearl Diameter | 3Mm(Inclusive)-4Mm(Inclusive) |
| Style | Chinese Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 40g |























