
Wholesale S925 Sterling Silver Water Drop Zircon Diamond Inlaid Earrings For Women
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $17.42
-65%$17.42
$6.10More Images




Wholesale S925 Sterling Silver Water Drop Zircon Diamond Inlaid Earrings For Women
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























