Wholesale Silicone Electronic Watch Round Dial For Male Students Sports Style
| Case Material | Aluminum Alloy Liner |
|---|---|
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 37g |
Original: $6.38
-65%$6.38
$2.23More Images
Wholesale Silicone Electronic Watch Round Dial For Male Students Sports Style
| Case Material | Aluminum Alloy Liner |
|---|---|
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 37g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Aluminum Alloy Liner |
|---|---|
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 37g |























