Wholesale Silicone Luminous Hanging Watch With Round Dial For Adult Medical Workers Casual Style
Wholesale Silicone Luminous Hanging Watch With Round Dial For Adult Medical Workers Casual Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Back Plus |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 300g |
Original: $2.70
-65%$2.70
$0.94More Images
Wholesale Silicone Luminous Hanging Watch With Round Dial For Adult Medical Workers Casual Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Back Plus |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 300g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Back Plus |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 300g |























