
Wholesale Simple Animal Zodiac Pattern Copper Electroplated Pendant Necklace With O Word Chain For Unisex
Wholesale Simple Animal Zodiac Pattern Copper Electroplated Pendant Necklace With O Word Chain For Unisex
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 9g |
Original: $4.92
-65%$4.92
$1.72More Images








Wholesale Simple Animal Zodiac Pattern Copper Electroplated Pendant Necklace With O Word Chain For Unisex
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 9g |























