
Wholesale Simple Butterfly Shaped Stainless Steel Breast Ring With Zircon
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Birthday,Travel Souvenir,Festival,Trade Fair,Advertising Promotions |
| Precious Metal Quality | Stainless Steel |
| Processing Technology | Zircon |
| Shape | Butterfly |
| Style | Simple |
| Weight | 15g |
Original: $2.23
-65%$2.23
$0.78More Images







Wholesale Simple Butterfly Shaped Stainless Steel Breast Ring With Zircon
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Birthday,Travel Souvenir,Festival,Trade Fair,Advertising Promotions |
| Precious Metal Quality | Stainless Steel |
| Processing Technology | Zircon |
| Shape | Butterfly |
| Style | Simple |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Birthday,Travel Souvenir,Festival,Trade Fair,Advertising Promotions |
| Precious Metal Quality | Stainless Steel |
| Processing Technology | Zircon |
| Shape | Butterfly |
| Style | Simple |
| Weight | 15g |























