
Wholesale Simple Electroplated Zinc Alloy Heart Beaded Necklace And Bracelet Set For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's Necklace Bracelet,Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Bracelet |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Original: $2.00
-65%$2.00
$0.70More Images






Wholesale Simple Electroplated Zinc Alloy Heart Beaded Necklace And Bracelet Set For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's Necklace Bracelet,Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Bracelet |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's Necklace Bracelet,Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Bracelet |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |























