
Wholesale Simple Heartshaped Diamondset Pearl Earrings For Women Made Of 925 Sterling Silver
Wholesale Simple Heartshaped Diamondset Pearl Earrings For Women Made Of 925 Sterling Silver
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Heart,Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 5g |
Original: $20.46
-65%$20.46
$7.16More Images





Wholesale Simple Heartshaped Diamondset Pearl Earrings For Women Made Of 925 Sterling Silver
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Heart,Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Heart,Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 5g |























