
Wholesale Soft Pottery Bohemian Letter Beaded Bracelet For Women With Heart Star Geometric Patterns And Electroplating Treatment
Wholesale Soft Pottery Bohemian Letter Beaded Bracelet For Women With Heart Star Geometric Patterns And Electroplating Treatment
| Bohemian Beaded Suit | Women's Colorful Multi-Layered Soft Ceramic Bracelet |
|---|---|
| Material | Soft Pottery |
| Occasion | Personality Trend,Tourism Memorial |
| Pattern | Heart,Star,Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Style | Women's |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images







Wholesale Soft Pottery Bohemian Letter Beaded Bracelet For Women With Heart Star Geometric Patterns And Electroplating Treatment
| Bohemian Beaded Suit | Women's Colorful Multi-Layered Soft Ceramic Bracelet |
|---|---|
| Material | Soft Pottery |
| Occasion | Personality Trend,Tourism Memorial |
| Pattern | Heart,Star,Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Style | Women's |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bohemian Beaded Suit | Women's Colorful Multi-Layered Soft Ceramic Bracelet |
|---|---|
| Material | Soft Pottery |
| Occasion | Personality Trend,Tourism Memorial |
| Pattern | Heart,Star,Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Style | Women's |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























