
Wholesale Sports Watch Alloy Plastic Square Hollow Quartz Men's Business Style
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Body Memory | Please Consult |
| Bottom Type | Ordinary |
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Interface | Please Consult |
| Menu Language | Please Consult |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Operation Mode | Crown |
| Screen Resolution | Please Consult |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Wearing Style | Wrist Strap |
| Wireless Distance | Please Consult |
| Weight | 200g |
Original: $32.74
-65%$32.74
$11.46More Images







Wholesale Sports Watch Alloy Plastic Square Hollow Quartz Men's Business Style
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Body Memory | Please Consult |
| Bottom Type | Ordinary |
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Interface | Please Consult |
| Menu Language | Please Consult |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Operation Mode | Crown |
| Screen Resolution | Please Consult |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Wearing Style | Wrist Strap |
| Wireless Distance | Please Consult |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Body Memory | Please Consult |
| Bottom Type | Ordinary |
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Interface | Please Consult |
| Menu Language | Please Consult |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Operation Mode | Crown |
| Screen Resolution | Please Consult |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Wearing Style | Wrist Strap |
| Wireless Distance | Please Consult |
| Weight | 200g |























