
Wholesale Square Metal Quartz Watch With Simple Texture For Female Students High End Sense Cold Niche Ins Style
Wholesale Square Metal Quartz Watch With Simple Texture For Female Students High End Sense Cold Niche Ins Style
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Original: $5.32
-65%$5.32
$1.86More Images






Wholesale Square Metal Quartz Watch With Simple Texture For Female Students High End Sense Cold Niche Ins Style
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |























