Wholesale Square Silicone Student Watch With Cute Cartoon Design And Luminous Feature
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 30g |
Original: $2.05
-65%$2.05
$0.72More Images
Wholesale Square Silicone Student Watch With Cute Cartoon Design And Luminous Feature
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 30g |























