
Wholesale Square Women's Watch Alloy Case Pu Leather And Alloy Steel Strap Rose Gold Buckle Fashion Style
Wholesale Square Women's Watch Alloy Case Pu Leather And Alloy Steel Strap Rose Gold Buckle Fashion Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Pin Buckle,Hanging Word Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Pu Leather,Alloy Steel |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 50g |
Original: $12.74
-65%$12.74
$4.46More Images






Wholesale Square Women's Watch Alloy Case Pu Leather And Alloy Steel Strap Rose Gold Buckle Fashion Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Pin Buckle,Hanging Word Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Pu Leather,Alloy Steel |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Pin Buckle,Hanging Word Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Pu Leather,Alloy Steel |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 50g |























