
Wholesale Stainless Steel And Copper Light Luxurious Geometric Star Cat Zircon Full Diamond Pendant Necklace Unisex
Wholesale Stainless Steel And Copper Light Luxurious Geometric Star Cat Zircon Full Diamond Pendant Necklace Unisex
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
Original: $1.71
-65%$1.71
$0.60More Images





Wholesale Stainless Steel And Copper Light Luxurious Geometric Star Cat Zircon Full Diamond Pendant Necklace Unisex
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |























