
Wholesale Stainless Steel Animal Lion Oshaped Chain Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Simple,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.27
-65%$1.27
$0.44More Images






Wholesale Stainless Steel Animal Lion Oshaped Chain Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Simple,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Simple,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























