
Wholesale Stainless Steel Animal Zodiac Pendant Necklace With Ochain Light Luxury Electroplated For Women
Wholesale Stainless Steel Animal Zodiac Pendant Necklace With Ochain Light Luxury Electroplated For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Light Luxury,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.47
-65%$1.47
$0.51More Images







Wholesale Stainless Steel Animal Zodiac Pendant Necklace With Ochain Light Luxury Electroplated For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Light Luxury,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Light Luxury,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























