
Wholesale Stainless Steel Black And White Cat Pendant Necklace Creative Kitten Hug Shape Couple Style Electroplated With Leather Rope
Wholesale Stainless Steel Black And White Cat Pendant Necklace Creative Kitten Hug Shape Couple Style Electroplated With Leather Rope
| Chain Style | Leather Rope |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images








Wholesale Stainless Steel Black And White Cat Pendant Necklace Creative Kitten Hug Shape Couple Style Electroplated With Leather Rope
| Chain Style | Leather Rope |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Leather Rope |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























