
Wholesale Stainless Steel Fashion Animals Zodiac Signs Heart Shape Electroplated Clavicle Necklace For Women
Wholesale Stainless Steel Fashion Animals Zodiac Signs Heart Shape Electroplated Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Heart Shape,Animals,Zodiac Signs |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac Signs |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
More Images














Wholesale Stainless Steel Fashion Animals Zodiac Signs Heart Shape Electroplated Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Heart Shape,Animals,Zodiac Signs |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac Signs |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Heart Shape,Animals,Zodiac Signs |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac Signs |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























