
Wholesale Stainless Steel Gold Plated Personality Heart Pattern Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $5.03
-65%$5.03
$1.76More Images






Wholesale Stainless Steel Gold Plated Personality Heart Pattern Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























