
Wholesale Stainless Steel Heart Puncture Nose Ring With Diamond Design
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Birthday,Tourism Memorial,Festival,Housewarming,Fair,Advertising Promotion |
| Quality Of Precious Metals | Stainless Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 2g |
Original: $2.05
-65%$2.05
$0.72More Images



















Wholesale Stainless Steel Heart Puncture Nose Ring With Diamond Design
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Birthday,Tourism Memorial,Festival,Housewarming,Fair,Advertising Promotion |
| Quality Of Precious Metals | Stainless Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Birthday,Tourism Memorial,Festival,Housewarming,Fair,Advertising Promotion |
| Quality Of Precious Metals | Stainless Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 2g |























