
Wholesale Stainless Steel Heart Shape Geometric Fashion Clavicle Chain Necklace Electroplated Unisex Jewelry
Wholesale Stainless Steel Heart Shape Geometric Fashion Clavicle Chain Necklace Electroplated Unisex Jewelry
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.85
-65%$1.85
$0.65More Images







Wholesale Stainless Steel Heart Shape Geometric Fashion Clavicle Chain Necklace Electroplated Unisex Jewelry
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























