
Wholesale Stainless Steel Heart Shape Stacking Style Pendant Necklace With 18K Goldplated Electroplating For Women
Wholesale Stainless Steel Heart Shape Stacking Style Pendant Necklace With 18K Goldplated Electroplating For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $2.49
-65%$2.49
$0.87More Images







Wholesale Stainless Steel Heart Shape Stacking Style Pendant Necklace With 18K Goldplated Electroplating For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























