
Wholesale Stainless Steel Heart Shaped Love Winding Opening Ring With Vacuum Plating And Electroplating
Wholesale Stainless Steel Heart Shaped Love Winding Opening Ring With Vacuum Plating And Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $3.38
-65%$3.38
$1.18More Images





Wholesale Stainless Steel Heart Shaped Love Winding Opening Ring With Vacuum Plating And Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























