
Wholesale Stainless Steel Microset Zircon Infinite 8Shaped Heart Bracelet With Letter Number And Word Patterns For Women Real Gold Plated
Wholesale Stainless Steel Microset Zircon Infinite 8Shaped Heart Bracelet With Letter Number And Word Patterns For Women Real Gold Plated
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuting, Tourism Commemoration |
| Style | Europe and America, Letters, Numbers, Text |
| Design | Gold-plated |
| Material | Stainless Steel |
| Target audience | Women's |
| Pattern | Letters, Numbers, Text |
| Style | Europe and America |
| Weight | 1g |
Original: $5.21
-65%$5.21
$1.82More Images





Wholesale Stainless Steel Microset Zircon Infinite 8Shaped Heart Bracelet With Letter Number And Word Patterns For Women Real Gold Plated
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuting, Tourism Commemoration |
| Style | Europe and America, Letters, Numbers, Text |
| Design | Gold-plated |
| Material | Stainless Steel |
| Target audience | Women's |
| Pattern | Letters, Numbers, Text |
| Style | Europe and America |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuting, Tourism Commemoration |
| Style | Europe and America, Letters, Numbers, Text |
| Design | Gold-plated |
| Material | Stainless Steel |
| Target audience | Women's |
| Pattern | Letters, Numbers, Text |
| Style | Europe and America |
| Weight | 1g |























