
Wholesale Stainless Steel Slub Beaded Handmade Necklace Accessories
| Dimensions | 12Mm |
|---|---|
| Jewelry Accessories Diy | Beaded Beaded Hand Necklace Pearl Necklace Diy |
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | Slub |
| Product Shape | Slub Beads Small Waist |
| Style | Slub Bead Oval Bead |
| Treatment Process | Brighten |
| Weight | 1g |
Original: $0.95
-65%$0.95
$0.33More Images





Wholesale Stainless Steel Slub Beaded Handmade Necklace Accessories
| Dimensions | 12Mm |
|---|---|
| Jewelry Accessories Diy | Beaded Beaded Hand Necklace Pearl Necklace Diy |
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | Slub |
| Product Shape | Slub Beads Small Waist |
| Style | Slub Bead Oval Bead |
| Treatment Process | Brighten |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Dimensions | 12Mm |
|---|---|
| Jewelry Accessories Diy | Beaded Beaded Hand Necklace Pearl Necklace Diy |
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | Slub |
| Product Shape | Slub Beads Small Waist |
| Style | Slub Bead Oval Bead |
| Treatment Process | Brighten |
| Weight | 1g |























