
Wholesale Stud Earrings 925 Sterling Silver Round Moissanite Fourclaw Setting Simple Style
| Cutting | Eight Heart And Eight Arrows |
|---|---|
| Diamond Score | 1 Karat |
| Gender | Unisex |
| Material | Synthetic Moissanite |
| Name Of Commodity | Moissanite Earrings |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Shape | Round |
| Style | Simple |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 30g |
Original: $29.40
-65%$29.40
$10.29More Images

















Wholesale Stud Earrings 925 Sterling Silver Round Moissanite Fourclaw Setting Simple Style
| Cutting | Eight Heart And Eight Arrows |
|---|---|
| Diamond Score | 1 Karat |
| Gender | Unisex |
| Material | Synthetic Moissanite |
| Name Of Commodity | Moissanite Earrings |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Shape | Round |
| Style | Simple |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cutting | Eight Heart And Eight Arrows |
|---|---|
| Diamond Score | 1 Karat |
| Gender | Unisex |
| Material | Synthetic Moissanite |
| Name Of Commodity | Moissanite Earrings |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Shape | Round |
| Style | Simple |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 30g |























