
Wholesale Stud Earrings Copper 925 Silver Needle Sweet Cartoon Character Animal Zodiac Inlaid Zircon Women's
Wholesale Stud Earrings Copper 925 Silver Needle Sweet Cartoon Character Animal Zodiac Inlaid Zircon Women's
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Cartoon Character,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Sweet,Cartoon,Character |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 2g |
Original: $6.81
-65%$6.81
$2.38More Images





Wholesale Stud Earrings Copper 925 Silver Needle Sweet Cartoon Character Animal Zodiac Inlaid Zircon Women's
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Cartoon Character,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Sweet,Cartoon,Character |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Cartoon Character,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Sweet,Cartoon,Character |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 2g |























