
Wholesale Student Electronic Watch With Square Dial Acrylic Mirror Tpu Strap And Abs Case
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 36Mm Height 42.8Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 32g |
Original: $6.38
-65%$6.38
$2.23More Images










Wholesale Student Electronic Watch With Square Dial Acrylic Mirror Tpu Strap And Abs Case
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 36Mm Height 42.8Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 36Mm Height 42.8Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 32g |























