
Wholesale Titanium Steel Electroplated 18K Gold Daisy Necklace And Bracelet Set For Women Fashion Plant Flowers Style
Wholesale Titanium Steel Electroplated 18K Gold Daisy Necklace And Bracelet Set For Women Fashion Plant Flowers Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Plant Flowers |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.94
-65%$1.94
$0.68More Images






Wholesale Titanium Steel Electroplated 18K Gold Daisy Necklace And Bracelet Set For Women Fashion Plant Flowers Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Plant Flowers |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Plant Flowers |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























