
Wholesale Titanium Steel Evil Eye Bracelet With Dripping Oil Design For Women And Unisex
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Inlaid Material | Uninlaid |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Eyes |
| Occasion | Artistic Retro,Tourism Memorial |
| Style | Ethnic Style,Ethnic,National Style |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 5g |
Original: $2.21
-65%$2.21
$0.77More Images







Wholesale Titanium Steel Evil Eye Bracelet With Dripping Oil Design For Women And Unisex
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Inlaid Material | Uninlaid |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Eyes |
| Occasion | Artistic Retro,Tourism Memorial |
| Style | Ethnic Style,Ethnic,National Style |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Inlaid Material | Uninlaid |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Eyes |
| Occasion | Artistic Retro,Tourism Memorial |
| Style | Ethnic Style,Ethnic,National Style |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 5g |























