
Wholesale Titanium Steel Fivepointed Star Fritillaria Minimalist Style Electroplated Necklace For Unisex
Wholesale Titanium Steel Fivepointed Star Fritillaria Minimalist Style Electroplated Necklace For Unisex
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
More Images





Wholesale Titanium Steel Fivepointed Star Fritillaria Minimalist Style Electroplated Necklace For Unisex
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























