
Wholesale Titanium Steel Irregular Hollow Flower Handmade Beaded Necklace And Bracelet Set With Electroplating For Women
Wholesale Titanium Steel Irregular Hollow Flower Handmade Beaded Necklace And Bracelet Set With Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Flower Necklace Bracelet,Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $2.88
-65%$2.88
$1.01More Images






Wholesale Titanium Steel Irregular Hollow Flower Handmade Beaded Necklace And Bracelet Set With Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Flower Necklace Bracelet,Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Flower Necklace Bracelet,Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























