
Wholesale Titanium Steel Retro Geometric Diamond Design Round Pendant Ochain Necklace For Women With Twelve Birthstones
Wholesale Titanium Steel Retro Geometric Diamond Design Round Pendant Ochain Necklace For Women With Twelve Birthstones
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Retro,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 6g |
Original: $1.73
-65%$1.73
$0.61More Images















Wholesale Titanium Steel Retro Geometric Diamond Design Round Pendant Ochain Necklace For Women With Twelve Birthstones
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Retro,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Retro,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 6g |























