
Wholesale Titanium Steel Women's Geometric Earrings Fashion Elegant Stereo Highend Polish Style
Wholesale Titanium Steel Women's Geometric Earrings Fashion Elegant Stereo Highend Polish Style
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $1.04
-65%$1.04
$0.36More Images




















































Wholesale Titanium Steel Women's Geometric Earrings Fashion Elegant Stereo Highend Polish Style
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 10g |























