
Wholesale Unisex Alien Shape Freshwater Keshi Pearl Earrings In Blue Grey Sterling Silver
| Inlay Material | Sterling Silver With Gemstones |
|---|---|
| Occasion | Wedding,Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 7Mm(Inclusive)-8Mm(Inclusive) |
| Pearl Shape | Alien |
| Product Name | Blue And Gray Broken Silver Earrings |
| Shape | Alien |
| Style | Simple |
| Weight | 40g |
Original: $10.04
-65%$10.04
$3.51More Images




Wholesale Unisex Alien Shape Freshwater Keshi Pearl Earrings In Blue Grey Sterling Silver
| Inlay Material | Sterling Silver With Gemstones |
|---|---|
| Occasion | Wedding,Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 7Mm(Inclusive)-8Mm(Inclusive) |
| Pearl Shape | Alien |
| Product Name | Blue And Gray Broken Silver Earrings |
| Shape | Alien |
| Style | Simple |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Inlay Material | Sterling Silver With Gemstones |
|---|---|
| Occasion | Wedding,Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 7Mm(Inclusive)-8Mm(Inclusive) |
| Pearl Shape | Alien |
| Product Name | Blue And Gray Broken Silver Earrings |
| Shape | Alien |
| Style | Simple |
| Weight | 40g |























