
Wholesale Unisex And Women's Simple Plants And Flowers Doublesided Fiveleaf Flower Bracelet In Titanium Steel With Electroplating
Wholesale Unisex And Women's Simple Plants And Flowers Doublesided Fiveleaf Flower Bracelet In Titanium Steel With Electroplating
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Titanium Steel,Steel Color |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |
Original: $3.32
-65%$3.32
$1.16More Images



















Wholesale Unisex And Women's Simple Plants And Flowers Doublesided Fiveleaf Flower Bracelet In Titanium Steel With Electroplating
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Titanium Steel,Steel Color |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Titanium Steel,Steel Color |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |























