
Wholesale Unisex Braided Rope Bow Bracelet Made Of Titanium Steel With 18K Real Gold Electroplating
Wholesale Unisex Braided Rope Bow Bracelet Made Of Titanium Steel With 18K Real Gold Electroplating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Style | Internet Celebrity Style,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Original: $4.38
-65%$4.38
$1.53More Images






Wholesale Unisex Braided Rope Bow Bracelet Made Of Titanium Steel With 18K Real Gold Electroplating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Style | Internet Celebrity Style,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Style | Internet Celebrity Style,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |























