
Wholesale Unisex Fashion Alloy Bracelet With Heart Flower Rhombus Letter Number Text Pendant Electroplated
Wholesale Unisex Fashion Alloy Bracelet With Heart Flower Rhombus Letter Number Text Pendant Electroplated
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | Heart,Flowers,Rhombus,Letters,Numbers,Text |
| Style | Fashion Ol,Plant Flowers |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $2.86
-65%$2.86
$1.00More Images





Wholesale Unisex Fashion Alloy Bracelet With Heart Flower Rhombus Letter Number Text Pendant Electroplated
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | Heart,Flowers,Rhombus,Letters,Numbers,Text |
| Style | Fashion Ol,Plant Flowers |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | Heart,Flowers,Rhombus,Letters,Numbers,Text |
| Style | Fashion Ol,Plant Flowers |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























