
Wholesale Unisex Fashion Electroplated Alloy Bracelet With Heart Shaped And Animal Zodiac Letter Number Text Patterns
Wholesale Unisex Fashion Electroplated Alloy Bracelet With Heart Shaped And Animal Zodiac Letter Number Text Patterns
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | Heart,Animals,Zodiac,Letters,Numbers,Text |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |
Original: $3.20
-65%$3.20
$1.12More Images





Wholesale Unisex Fashion Electroplated Alloy Bracelet With Heart Shaped And Animal Zodiac Letter Number Text Patterns
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | Heart,Animals,Zodiac,Letters,Numbers,Text |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | Heart,Animals,Zodiac,Letters,Numbers,Text |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |























