
Wholesale Unisex Fashion Electroplated Copper Bracelet With Heart Bow Geometric Letter Pendant
Wholesale Unisex Fashion Electroplated Copper Bracelet With Heart Bow Geometric Letter Pendant
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | Heart,Bow,Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |
Original: $3.68
-65%$3.68
$1.29More Images





Wholesale Unisex Fashion Electroplated Copper Bracelet With Heart Bow Geometric Letter Pendant
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | Heart,Bow,Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | Heart,Bow,Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |























