
Wholesale Unisex Fashion Geometric Heart Flowers Bow Copper Alloy Electroplated Bracelet Pendant Accessories
Wholesale Unisex Fashion Geometric Heart Flowers Bow Copper Alloy Electroplated Bracelet Pendant Accessories
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | Heart,Flowers,Bow,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27g |
Original: $3.40
-65%$3.40
$1.19More Images





Wholesale Unisex Fashion Geometric Heart Flowers Bow Copper Alloy Electroplated Bracelet Pendant Accessories
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | Heart,Flowers,Bow,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | Heart,Flowers,Bow,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27g |























