
Wholesale Unisex Fashion Geometric Heart Pattern Alloy Electroplated Beaded Pendant Bracelet
Wholesale Unisex Fashion Geometric Heart Pattern Alloy Electroplated Beaded Pendant Bracelet
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 33g |
Original: $3.91
-65%$3.91
$1.37More Images





Wholesale Unisex Fashion Geometric Heart Pattern Alloy Electroplated Beaded Pendant Bracelet
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 33g |























