
Wholesale Unisex Fashion Geometric Heartshaped Copper Alloy Electroplated Beaded Bracelet With Love Pendant And Diamond Ball Crystal Beads
Wholesale Unisex Fashion Geometric Heartshaped Copper Alloy Electroplated Beaded Bracelet With Love Pendant And Diamond Ball Crystal Beads
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 28g |
Original: $3.65
-65%$3.65
$1.28More Images





Wholesale Unisex Fashion Geometric Heartshaped Copper Alloy Electroplated Beaded Bracelet With Love Pendant And Diamond Ball Crystal Beads
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 28g |























