
Wholesale Unisex Fashion Geometric Heartshaped Diamond Ball Crystal Beads Copper Alloy Electroplated Bracelet
Wholesale Unisex Fashion Geometric Heartshaped Diamond Ball Crystal Beads Copper Alloy Electroplated Bracelet
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting,Trade Fair |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |
More Images




Wholesale Unisex Fashion Geometric Heartshaped Diamond Ball Crystal Beads Copper Alloy Electroplated Bracelet
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting,Trade Fair |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting,Trade Fair |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |























