
Wholesale Unisex Geometric Copper And Titanium Steel Pendant Necklace With Openable Hollow Transparent Box Electroplated In 18K Gold Color Old Money Style
Wholesale Unisex Geometric Copper And Titanium Steel Pendant Necklace With Openable Hollow Transparent Box Electroplated In 18K Gold Color Old Money Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Old Money Style,Geometry |
| Weight | 2g |
Original: $0.90
-64%$0.90
$0.32More Images



















Wholesale Unisex Geometric Copper And Titanium Steel Pendant Necklace With Openable Hollow Transparent Box Electroplated In 18K Gold Color Old Money Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Old Money Style,Geometry |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Old Money Style,Geometry |
| Weight | 2g |























