🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Unisex Geometric Embossed Frosted Cross Pendant Titanium Steel Electroplated Necklace With String Of Pearls Chain
Wholesale Unisex Geometric Embossed Frosted Cross Pendant Titanium Steel Electroplated Necklace With String Of Pearls Chain
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Unique |
| Weight | 25g |
Select Color
From $3.32
Wholesale Unisex Geometric Embossed Frosted Cross Pendant Titanium Steel Electroplated Necklace With String Of Pearls Chain—
$3.32
More Images










Wholesale Unisex Geometric Embossed Frosted Cross Pendant Titanium Steel Electroplated Necklace With String Of Pearls Chain
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Unique |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Unique |
| Weight | 25g |





